19 czerwca 2013

Micro Cell, Nail Repair 2000, odżywka do paznokci

Gdy zaczynałam stosować odżywkę Nail Repair, moje paznokcie bardzo tego potrzebowały. Były łamliwe i delikatne, podatne na wszelkie uszkodzenia. Po przeczytaniu wielu recenzji odżywek na wizażu, zdecydowałam się właśnie na tą.

Odżywkę stosowałam zgodnie z zaleceniami producenta w trzydniowym cyklu przez trzy tygodnie. Pamiętałam o zabezpieczaniu skórek, także nie ucierpiały. Natomiast zauważyłam, że odżywka wysusza płytkę paznokcia. Zwykle między zmyciem dwóch warstw a nałożeniem nowej zostawiałam paznokcie na dłuższą chwilę pod warstwą balsamu, żeby je trochę nawilżyć. Po upływie 3 tygodni odżywkę zaczęłam stosować jako bazę i top coat na lakier, w tych rolach również się sprawdza.
 

Nigdy wcześniej nie miałam takich mocnych paznokci jak teraz. I nigdy wcześniej żaden lakier nie trzymał mi się na paznokciach tak długo jak teraz, gdy używam go z tą odżywką. Jestem z niej bardzo zadowolona.
Zalety:
- działa zgodnie z obietnicami producenta
- dobra jako baza i top coat
- jest wydajna - od 7 maja przez trzy tygodnie nakładałam ją codziennie, a później dwie warstwy 2 razy w tygodniu i ubyło jej mniej niż 1/3 buteleczki

 

Minusy:
- dość wysusza, trzeba pamiętać o nawilżaniu

Zdecydowanie polecam.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...